Hakkında

İklimi, coğrafi konumu ve arazi yapısı ile polikültür tarıma el verişli ender ülkelerden biri olan ülkemiz topraklarında dünyanın hemen hemen her bölgesinde üretimi yapılan ürünleri görmemiz mümkündür. Ne var ki bazı sosyoekonomik ve sosyokültürel sebeplerden dolayı bilimsel manada hedeflenen üretim verim değerlerine ulaşıyor olduğumuzu söyleyemeyiz. Bu bağlamda firmamız ekim dikim ve üretimin her aşamasında çiftçinin yanı başında olmayı bir misyon olarak benimseyerek mikro planda çiftçinin, makro planda ülke ekonomisinin lehine olabilecek her türlü uygulamayı geliştirme gayreti içinde 2000 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir.

Tarımsal girdilerin temini ve satışı bağlamında ülkemizde ve dünyada halen kullanılan ve gelişmiş teknoloji ile güncellenen bitki koruma ürünleri, bitki besleme ürünleri ve tarımsal mekanizasyon anlamında her türlü zirai girdi unsurunun satışını yapmaktayız.

Aynı şekilde güncel tarımsal bilgilere ulaşma ve paylaşma konusunda her zaman bölge ve ülke çiftçisinin yanında her türlü iletişim araçlarını kullanarak güncel bilgiyi üreticiye ulaştırma kapsamında azami emek ve gayreti gösteriyoruz.

Sektördeki 20 yıllık deneyimimiz ışığında Tarım girdilerinin satışında ürünün bilgi ile bağlantılı sunulması gerektiği olgusunu her zaman aklımızda tutarak Ziraat mühendisliğinin tüm gereklerini hassasiyetle yerine getirmeyi amaç edinen bizler ticarette şu kuralı benimsedik. EKSİK DOĞRU EN BÜYÜK YALANDIR.

Teknolojinin katkısının bir gereği olarak yaşamsal alışkanlıkların değişmesi ile artık değerli bilginin talibine bir telefon yada bir bilgisayar ekranı kadar uzakta olduğu günümüzde, bizde müşterilerimize ve takipçilerimize ihtiyaçları olan tarımsal bilgiyi daha doğru ve daha çabuk iletmek konusunda üzerimize düşeni yapmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Bu bağlamda kurduğumuz www.moderntrm.com adlı sitemizi  hem çiftçi - üretici müşterilerimize ihtiyaçları olan tarımsal girdi ürünlerinin doğru ve zamanında ulaşması, hem tarım sektöründeki ürünlerin olmaz ise  olmazı ürün konusundaki Doğru ve Tam bilginin bir parmak dokunuşu mesafeden ulaştırılması için gece gündüz güncellemeye çalışıyoruz.

TİCARİ BİLGİLERİMİZ:

Şirket Adı: Bülent Bulut Tarım Ziraii İlaç Gübre Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 

 

Kep Adres Bilgisi: bulut1646@hs01.kep.tr

Vergi Dairesi: İznik V.D.

Vergi No: 1930867303

Ticaret Sicil No: 7833

Mersis No: 01930867300001